Poslanci a poslankyne
| Poslanec/poslankyňa | Klub | Účasť | Rebelita | Zhoda s koalíciou |
|---|---|---|---|---|
| Ihnát Miloš | 98.0 % | 3.2 % | 89.7 % | |
| Zemková Beáta | 97.2 % | 3.5 % | 89.7 % | |
| Gurbáľová Lucia | 95.9 % | 1.6 % | 98.4 % | |
| Saxa Vladimír | 95.7 % | 2.2 % | 81.9 % | |
| Berberich Bernard | 95.5 % | 1.7 % | 98.3 % | |
| Horenský Marián | 94.8 % | 1.7 % | 80.7 % | |
| Matoušek Roman | 94.6 % | 1.4 % | 81.6 % | |
| Djordjevič Michal | 90.9 % | 3.7 % | 91.8 % | |
| Múdry Peter | 90.3 % | 1.6 % | 98.3 % | |
| Krcho Michal | 89.2 % | 1.8 % | 90.6 % | |
| Bačinský Tibor | 88.9 % | 2.9 % | 84.8 % | |
| Géci Patrik | 88.3 % | 1.7 % | 91.6 % | |
| Babušík Dominik | 87.2 % | 1.2 % | 84.3 % | |
| Lörinc Ladislav | 86.6 % | 3.1 % | 76.2 % | |
| Vrchota Marcel | 84.3 % | 3.2 % | 85.4 % | |
| Blaškovičová Ľubica | 84.3 % | 2.7 % | 92.6 % | |
| Vasok Tomáš | 83.7 % | 1.3 % | 98.4 % | |
| Ténai František | 82.8 % | 1.5 % | 95.6 % | |
| Adamčíková Iveta | 82.3 % | 2.0 % | 83.5 % | |
| Karaffa Dominik | 82.3 % | 8.7 % | 83.6 % | |
| Šaňa Marcel | 81.9 % | 2.3 % | 97.2 % | |
| Špak Miroslav | 81.7 % | 6.4 % | 83.8 % | |
| Schwarcz Róbert | 80.3 % | 1.4 % | 83.3 % | |
| Fedoročko Marek | 80.3 % | 1.7 % | 79.2 % | |
| Súkeníková Anna | 79.7 % | 1.5 % | 90.6 % | |
| Berinšter Peter | 79.7 % | 1.4 % | 98.2 % | |
| Andrejčák Jozef | 79.5 % | 1.9 % | 89.9 % | |
| Weiss Erik | 78.6 % | 1.2 % | 80.0 % | |
| Kundrát Matej | 78.3 % | 1.5 % | 83.0 % | |
| Slivenská Zuzana | 77.7 % | 2.2 % | 83.3 % | |
| Gibóda Marcel | 77.1 % | 2.0 % | 97.4 % | |
| Kovačevičová Lenka | 75.4 % | 0.8 % | 89.8 % | |
| Petrovčik Igor | 71.0 % | 3.7 % | 86.3 % | |
| Karabin Jozef | 69.2 % | 4.4 % | 86.3 % | |
| Kandráč Marek | 68.2 % | 1.3 % | 90.9 % | |
| Iľaščíková Lucia | 65.7 % | 1.2 % | 87.5 % | |
| Lasky Štefan | 64.4 % | 2.0 % | 96.9 % | |
| Sitkár Andrej | 58.4 % | 0.6 % | 93.8 % | |
| Knap Viliam | 48.1 % | 1.2 % | 88.8 % | |
| Seman Martin | 46.4 % | 1.3 % | 80.9 % | |
| Sekáč Ján | 42.9 % | 1.1 % | 97.4 % |